Kurz a letní škola drogových závislostí Kurz a letní škola drogového poradenství Kurz a letní škola terapeutických komunit Kurz
případové
práce

Všechny aktuality

14. 6. 2007

Informace k LŠPP

Vážení účastníci Letní školy (kurzu) případové práce,

do příslušné sekce byly vloženy poslední organizační informace k této akci. S pozdravem Váš realizační tým!

25. 4. 2007

Zálohové faktury

Vážení účastníci,

po předchozích zkušenostech jsme se rozhodli pro vybírání vratné zálohy do týdne po přihlášení na kurz či letní školu. Tato záloha Vám bude vrácena při účasti, neslouži tedy jako platba za pobyt. S pozdravem Váš realizační tým.

24. 4. 2007

LŠDP

Vážení účastníci Letní školy drogového poradenství, do neveřejné části webu, přístupné pod heslem, jsme umístili studijní materiály ke stažení. S pozdravem Váš realizační tým.

24. 4. 2007

Letní škola případové práce

Vážení zájemci o účast na Letní škole (kursu) případové práce! Pod odkazem na tuto akci jsou pro Vás k dispozici informace o místě konání, ceně a další podrobnosti. S pozdravem Váš realizační tým.

15. 3. 2007

Kurz terapeutických komunit - kasuistiky

Vážení účastníci kurzu,

kasuistiku je potřeba zaslat do 31. 3. 2007 na e-mail vzdelavani@sananim.cz. S pozdravem Váš realizační tým.

10. 3. 2007

Kurz drogového poradenství

Vážení účastníci kurzu,

připomínáme přezkoušení, které proběhne 19. 3. 2007 od 9:00h. S pozdravem Váš realizační tým.

23. 2. 2007

Letní škola terapeutických komunit

Vážení účastníci, letní škola se koná ve dnech 29. 4. - 4. 5. 2007. S pozdravem Váš realizační tým.

25. 1. 2007

Kurz terapeutických komunit

Vážení účastníci, v souborech ke stažení naleznete harmonogram 3. a 4. bloku kurzu. S pozdravem Váš realizační tým.

15. 1. 2007

Kurz drogového poradenství - kasuistika

Vážení účastníci kurzu,

kasuistiku je potřeba zaslat do 31. 1. 2007 na e-mail vzdelavani@sananim.cz. Následné přezkoušení proběhne 19. 3. 2007 od 9:00h. S pozdravem Váš realizační tým.

6. 1. 2007

Kurz drogového poradenství

Vážení účastníci, v souborech ke stažení naleznete harmonogram třetího bloku kurzu. S pozdravem Váš realizační tým.

3. 1. 2007

Kurz drogového poradenství - 3.blok

Vážení účastníci, upozorňujeme, že třetí blok Kurzu drogového poradenství začíná v pondělí 8. 1. 07 od 9:00 Třetí blok se koná na stejném místě - v budově o.s. SANANIM, Ovčí Hájek 2549/64A, 15800 Praha 13. S pozdravem Váš realizační tým.

20. 12. 2006

Kurz terapeutických komunit - materiály

Vážení účastníci, upozorňujeme, že na stránkách v souborech ke stažení naleznete další materiály ke studiu. S pozdravem Váš realizační tým.

16. 12. 2006

Kurz drogového poradenství - kasuistika

Vážení účastníci, upozorňujeme, že na stránkách v souborech ke stažení naleznete zadání pro zpracování kasuistiky. S pozdravem Váš realizační tým.

16. 12. 2006

Kurz terapeutických komunit - kasuistika

Vážení účastníci, upozorňujeme, že na stránkách v souborech ke stažení naleznete zadání pro zpracování kasuistiky. S pozdravem Váš realizační tým.

4. 12. 2006

Kurz terapeutických komunit - 2. blok

Vážení účastníci, upozorňujeme, že druhý blok Kurzu terapeutických komunit začíná již ve středu 6. 12. od 9:00. Na stránkách v souborech ke stažení naleznete rozvrh druhého bloku. S pozdravem Váš realizační tým.

25. 9. 2006

Kurz drogového poradenství - 2.blok

Vážení účastníci, upozorňujeme, že druhý blok Kurzu drogového poradenství začíná již v neděli 12.11. od 9:00 Druhý blok se koná na stejném místě - v budově o.s. SANANIM, Ovčí Hájek 2549/64A, 15800 Praha 13. V sekci Kurz drogového poradenství naleznete informace o ubytování a mapu. S pozdravem Váš realizační tým.

25. 9. 2006

Kurz terapeutických komunit - zálohy

Vážení účastníci kurzu terapeutických komunit, prosíme o včasné uhrazení zálohových faktur - do 29.9. bychom měli mít peníze na účtu. Pro ty z Vás, kterým faktura nepřišla e-mailem ji uveřejňujeme v sekci Kurz teraputických komunit. Jako variabilní symbol, prosíme, uveďte kód kurzu 2 a datum Vašeho narození, a to v tomto formátu: 2DDMMRR.

Děkujeme za pochopení a spolupráci. Váš realizační tým.

21. 9. 2006

Materiály - KDP

Vážení účastníci kurzu drogového poradenství, po zalogování pod svým uživatelským jménem a heslem, naleznete výukové materiály ke kurzu drogového poradenství - soubory ke stažení.

Váš realizační tým.

6. 9. 2006

KTK - zálohové faktury

Vážení účastníci kurzu terapeutických komunit, zaslali jsme Vám e-mailem faktury na zaplacení zálohy na kurz. Prosíme tuto fakturu uhraďte do 29.9.2006. Děkujeme. Váš realizační tým.

6. 9. 2006

Kurz terapeutických komunit

Kapacita kurzu terapeutických komunit je 20 osob. Na kurzu jsou ještě 3 volná místa.

23. 8. 2006

Ú?ast na kurzu drogového poradenství

Prosíme přihlášené na kurz drogového poradenství - pokud již víte teď, že se kurzu nebudete moci zúčastnit a nebudete moci tedy zaplatit zálohovou fakturu, dejte nám vědět na e-mail

vzdelavani@sananim.cz. Děkujeme! Váš realizační tým

22. 8. 2006

Zálohy - informace o platbě

Vážení účastníci kurzu drogového poradenství, zaslali jsme Vám e-mailem faktury na zaplacení zálohy na kurz. Pro případ, že někomu z Vás e-mail s fakturou nepřišel, uveřejňujeme vzorovou fakturu v sekci Kurz drogového poradenství-Soubory ke stažení. Prosíme tuto fakturu vyplňte a do 4.9.2006 uhraďte. Děkujeme za Vaši spolupráci. Váš realizační tým.

21. 8. 2006

Zálohy na kurz drogového poradenství

Vážení účastníci kurzu drogového poradenství! Jak jsme zde již informovali, z důvodu nepřítomnosti třetiny závazně přihlášených účastníků na minulé letní škole, rozhodl realizační tým o vybírání záloh. Výše zálohy je 1000 kč. V případě Vaší účasti na kurzu nebo oddůvodněné nepřítomnosti Vám záloha bude samozřejmě v plné výši vrácena - a to v místě konání kurzu. Zálohové faktury Vám zašleme e-mailem, prosíme o jejich včasné uhrazení, datum splatnosti je 4.9. 2006. Jako variabilní symbol, prosíme uvádějte číslo faktury.

Děkujeme za pochopení! Váš realizační tým.

18. 8. 2006

Kurz drogového poradenství

Vážení účastníci kurzu drogového poradenství! V sekci Kurz drogového poradenství-Soubory ke stažení je zveřejněn Rozvrh prvního bloku kurzu (11. - 15. 9. 2006), adresa místa konání a informace o ubytování. Současně Vám zasíláme informační e-mail s dalšími podrobnostmi.

Váš realizační tým.

2. 8. 2006

Fotky z letní školy!

Vážení účastníci,

v nové rubrice Fotogalerie si můžete prohlédnout fotografie z Letní školy drogových závislostí.

Váš realizační tým.

12. 7. 2006

Ověření přihlášení na kurz/letní školu

Prosíme všechny uchazeče o kurzy či letní školy, aby si po vyplnění přihlášky zkontrolovali, zda jsou na požadovaný kurz či letní školu opravdu přihlášeni: po zalogování pod svým uživatelským jménem a heslem klikněte v menu na "Přihlásit na kurz", uvidíte zde na jaké kurzy nebo letní školy jste již úspěšně přihlášeni (a samozřejmě z nabídky můžete vybrat kurzy další). Děkujeme. Váš realizační tým.

19. 6. 2006

Zálohy

Vážení uchazeči o kurzy a letní školy! Vzhledem k nepříjemné zkušenosti z Letní školy drogových závislostí, kam se třetina závazně přihlášených nedostavila, rozhodl realizační tým o vybírání záloh, které vám budou v případě plné účasti či odůvodněné nepřítomnosti zpětně proplaceny. Přesnější informace budou včas uveřejněny na těchto stránkách. Děkujeme za pochopení! Váš realizační tým

6. 6. 2006

Rozvrh hodin letní školy

Vážení účastníci Letní školy drogových závislostí, na těchto stránkách si nyní můžete prohlédnout a také stáhnout rozvrh hodin. Váš realizační tým.

12. 4. 2006

První kurz úspěšně ukon?en

Dne 7.4.2006 byl na Jůnově statku zakončen kurz Drogy a drogové závislosti a předány certifikáty všem přítomným účastníkům, kteří splnili podmínky pro jeho udělení. Ti, kteří se ze závěrečného bloku omluvili, obdrží v nejbližší době informace o podmínkách za jakých je možné certifikát obdržet. Děkujeme všem účastníkům kurzu za účast a slova chvály a těšíme se na Letní školu drogových závislostí!Tým realizátorů

27. 2. 2006

INFORMACE O UBYTOV?N? NA LETN? ŠKOLE

Letní škola drogových závislostí se bude konat v areálu střediska Štědronín nedaleko Orlické přehrady. Ubytování je po 5ti osobách v chatkách se sociálním zařízením. Cena je 260 kč/noc/osobu včetně plné penze. Předběžná rezervace pro účastníky letní školy je zajištěna. Bližší informace a kontakt na ubytovací zařízení naleznete na webových stránkách rekreačního střediska Štědronín nabo v sekci Letní škola drogových závislostí.

20. 1. 2006

Změna ubytování u kurzů a letních škol

Ubytování je zajištěno na právě probíhajícím kurzu drogových závislostí. U dalších kurzů a letních škol o.s.SANANIM pouze zprostředkuje ubytování formou kontaktu a předběžné rezervace a účastníci si jej poté zajišťují sami. Informace o výběru ubytovacího zařízení naleznete zde a zároveň Vám jej zašleme e-mailem v odstatečném předstihu před zahájením kurzu. Děkujeme za pochopení.

14. 12. 2005

Stránky jsou plně v provozu

Od dnešního dne jsme zprovoznili elektronické přihlašování na kurzy. Pro přihlášení, prosíme, klikněte na tlačítko Registrace. Jsou zde uvedeny všechny informace potřebné pro přihlášení, při jakýchkoliv technických problémech nás samozřejmě neváhejte kontaktovat na e-mail vzdelavani@sananim.cz.

6. 12. 2005

Mezioborový kurs drogových závislostí

Již 4.1. 2006 začíná Kurz drogových závislostí. Informace o kurzu a sylabus jsou ke stažení na našich stránkách v sekci Kurz a letní škola drogových závislostí. Pokud se chcete našich kurzů zúčastnit, prosíme, kontaktujte nás co nejdříve, rádi Vám zašleme všechny potřebné materiály.

6. 12. 2005

Termíny kursů a letních škol upraveny

Prosíme sledujte pečlivě harmonogram! Vzhledem k dvouleté realizaci projektu může docházet k občasným úpravám. Ze stejného důvodu také zveřejňujeme konkrétní data pouze těch kursů a letních škol, jejichž realizace je nejbližší. Děkujeme za pochopení! Realizační tým

aktuality

logo vzdělávání logo ESF logo EU logo MPSV

Systematické vzdělávání pro poskytovatele sociálních služeb v oblasti návykových nemocí

logo SANANIM

prevence a léčba drogových závislostí